WhatsApp
Yükleniyor...

Sosyal Medya Yönetimi

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Sosyal Medya Yönetimi
12 Ekim 2021, 18:29 0 Yorum 583 Okuma

Sosyal Medya Yöneticiliği – Marka ve Dijital Medya Yöneticiliği

Sosyal Medya Yöneticiliği Marka ve Dijital Medya Yöneticiliği çalışmalarınız hakkında özetle, hedef kitlenin veya hedef sektörlerin markanızla kalıcı bağ kurması, işbirliği içine  girmesi, karşılıklı etkileşimlerin kurulmasına doğru bir dil ile doğru stratejiler planlanması, içeriklerin üretilmesi, yayınlanmasıyla sosyal medya araçları ile kitlelere daha kolay ulaşmanızı ürün ve hizmetlerinizin lansman veya kampanyalarınız hakkında hızlı bilgilendirilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. 

Sosyal Medya İletişiminin Önemi 

Gazete kağıdı ve üzerindeki matbaa mürekkebinin kokusunu unutmak üzere olduğumuz bir süreç içindeyiz. Geleneksel reklamcılık anlayışının renginin solması da anlaşılır bir durum.

Markaların üstten empoze edilmesi yerine üreticilerin bire bir tüketici ile dirsek teması içinde olması gereken bir yeni dönem yaşanmaya başlamıştır.

Klasik doğrudan pazarlamanın teknoloji kullanılarak yeni bir formata kavuştuğu görülmektedir. Sıcak birebir iletişim, diyalog ve temas artık çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. 

Bu yeni olgudan uzak kalmak markanıza yaptığınız yatırımları, üretim ve hizmet için sarf edilen enerjiyi boşa çıkaracaktır.

Dijital İletişimin sonuçlarının ölçümlenebilir olması nedeni ile dijital pazarlama faaliyetlerine yoğunlaşmak firmalar için kaçınılmaz olmuştur.

Geleneksel TV Radyo ve gazete gibi reklamcılıktan çok daha küçük harcamalar ile çok daha etkili fırsatlar yaratmaktadır. 

10 yıl boyunca internet iletişim hizmeti konularında hizmet veren bir firma olarak; Sosyal medya yöneticiliği konusunda firmanıza dijital medya ve sosyal medyada profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum